poleng                                                                                                                                                                                                                            

 

Oferta Klimek Manufaktury Drewna jest skierowana do każdego, kto ceni wyjątkowy wygląd i niezwykłą trwałość naturalnego drewna.

Współpracujemy z:

  • Klientami indywidualnymi
  • Projektantami i architektami wnętrz
  • Klientami biznesowymi

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu służymy radą i pomocą na każdym etapie prac wykończeniowych w Twoim domu czy mieszkaniu.
Pomożemy w doborze koloru i wielkości desek. Położymy gotowy parkiet i pokażemy jak należy o niego dbać, by służył Państwu przez wiele lat.

Cenimy sobie współpracę z mistrzami w swoim fachu. Szykujesz projekt salonu dla swojego klienta? Szukasz niecodziennych rozwiązań do nowego zlecenia? Skontaktuj się z nami – wspólnie dobierzemy do niego podłogi z naturalnego drewna i zajmiemy się częścią wykończeniową.

Budujesz hotel lub pensjonat? A może wykańczasz salę konferencyjną? W naszej Manufakturze Drewna lubimy wyzwania! Wsłuchujemy się w potrzeby klientów, którzy są dla nas również inspiracją do poszukiwania nowych, praktycznych rozwiązań dla Twojego biznesu.

Zobacz nasze realizacje - kliknij TUTAJ.

 


Deski przygotowane przez Klimek Manufakturę Drewna to zdecydowanie więcej niż zwykłe, drewniane podłogi. Poznaj najważniejsze zasady, którymi kierujemy się na co dzień i przekonaj się, czym się wyróżniamy!
- NIEPOWTARZALNOŚĆ - w produkcji desek podłogowych łączymy tradycyjne rzemiosło stolarskie z nowoczesnymi technologiami. Każdą deskę ręcznie wykańczamy, nadając jej wybrany przez Ciebie kolor, strukturę, uwidaczniając jej naturalne piękno.
- NATURALNOŚĆ - podczas całego procesu produkcji używamy tylko i wyłącznie naturalnych materiałów. Oferowane przez nas deski podłogowe wykonane są z wysokiej jakości drewna dębowego. Do ich barwienia i zabezpieczenia używamy wyłącznie naturalnych produktów.
- JAKOŚĆ - pracujemy wyłącznie na drewnie dębowym, które od wieków słynie ze swojej niezwykłej trwałości. Ten rodzaj drewna pięknie się starzeje i wraz z upływającym czasem nabiera szlachetności. Przygotowane przez nas deski podłogowe są łatwe
w konserwacji i utrzymaniu w czystości.

Dowiedz się więcej.

 

a1
W ofercie Klimek Manufaktury Drewna znajdziesz ręcznie wykonane, warstwowe deski podłogowe. Standardowe wymiary deski to 14x150x700 mm
i 14x150x1200 mm. Jednak na zamówienie przygotujemy je w dowolnym rozmiarze.

Dowiedz się więcej.

b1
Współpracujemy z osobami prywatnymi,
które wykańczają dom lub mieszkanie.
Z architektami wnętrz oraz klientami biznesowymi – z każdym, kto ceni trwałość i piękno naturalnego drewna.

Dowiedz się więcej.

c1
Obraz jest w stanie powiedzieć więcej niż tysiąc słów. Kliknij poniżej i zobacz, jak wyglądają podłogi wykonane z desek od Klimek Manufaktury Drewna według projektów przygotowanych na indywidualne zamówienie naszych klientów.

Dowiedz się więcej. 


Klimek Manufaktura Drewna
Telefon: (+48) 510-721-222
E-mail: biuro@klimekmd.pl
Adres: ul. Piłsudskiego 104A,
33-340 Stary Sącz

© 2020 Klimek Manufaktura Drewna. Zaprojektowane przez smart-owl.pl

Zainteresowany ofertą? Zadzwoń! (+48) 510-721-222