poleng                                                                                                                                                                                                                            

 

Rodzinna pasja i tradycja
 
Klimek Manufaktura Drewna to firma założona przez dwóch braci - Marka i Karola Klimków. Powstała z połączenia głęboko zakorzenionej pasji do otaczania się własnoręcznie wykańczanymi, drewnianymi elementami wystroju wnętrz oraz rodzinnych tradycji stolarskich. 
 
Korzenie firmy Klimek Manufaktura Drewna sięgają lat pięćdziesiątych XX wieku, kiedy nasz Dziadek Antoni Klimek zaczął samodzielną produkcję drewnianych parkietów. Dla Dziadka dbałość o najwyższą jakość podłogi była jednym z najważniejszych celów. Dlatego też do produkcji wykorzystywał maszyny stolarskie, które wcześniej sam zbudował.
 
Dziadek zaszczepił pasję tworzenia drewnianych podłóg w swoim synu. Nasz Ojciec Ryszard Klimek przez lata doskonalił stolarskie umiejętności. Tata dbał o każdy szczegół w obróbce drewna, a także niezwykle dokładny proces montażu podłóg. Wszystkie umiejętności i ogromną wiedzę Tato przekazał nam.
Sami zdobywaliśmy doświadczenie, pracując zarówno przy sprzedaży parkietów i desek podłogowych oraz ich montażu i renowacji. W wolnym czasie zaczęliśmy pracować nad ręcznie produkowanymi i samodzielnie wykańczanymi deskami podłogowymi.
 
Początkowo wykonywaliśmy je na własne potrzeby. Przez lata wypracowaliśmy własny styl, udoskonaliliśmy technologię i każdy etap ręcznej produkcji. 
Pragniemy zaoferować Państwu ten unikatowy na polskim rynku produkt.

Zapoznaj się z naszą ofertą - kliknij- TUTAJ.

 


Deski przygotowane przez Klimek Manufakturę Drewna to zdecydowanie więcej niż zwykłe, drewniane podłogi. Poznaj najważniejsze zasady, którymi kierujemy się na co dzień i przekonaj się, czym się wyróżniamy!
- NIEPOWTARZALNOŚĆ - w produkcji desek podłogowych łączymy tradycyjne rzemiosło stolarskie z nowoczesnymi technologiami. Każdą deskę ręcznie wykańczamy, nadając jej wybrany przez Ciebie kolor, strukturę, uwidaczniając jej naturalne piękno.
- NATURALNOŚĆ - podczas całego procesu produkcji używamy tylko i wyłącznie naturalnych materiałów. Oferowane przez nas deski podłogowe wykonane są z wysokiej jakości drewna dębowego. Do ich barwienia i zabezpieczenia używamy wyłącznie naturalnych produktów.
- JAKOŚĆ - pracujemy wyłącznie na drewnie dębowym, które od wieków słynie ze swojej niezwykłej trwałości. Ten rodzaj drewna pięknie się starzeje i wraz z upływającym czasem nabiera szlachetności. Przygotowane przez nas deski podłogowe są łatwe
w konserwacji i utrzymaniu w czystości.

Dowiedz się więcej.

 

a1
W ofercie Klimek Manufaktury Drewna znajdziesz ręcznie wykonane, warstwowe deski podłogowe. Standardowe wymiary deski to 14x150x700 mm
i 14x150x1200 mm. Jednak na zamówienie przygotujemy je w dowolnym rozmiarze.

Dowiedz się więcej.

b1
Współpracujemy z osobami prywatnymi,
które wykańczają dom lub mieszkanie.
Z architektami wnętrz oraz klientami biznesowymi – z każdym, kto ceni trwałość i piękno naturalnego drewna.

Dowiedz się więcej.

c1
Obraz jest w stanie powiedzieć więcej niż tysiąc słów. Kliknij poniżej i zobacz, jak wyglądają podłogi wykonane z desek od Klimek Manufaktury Drewna według projektów przygotowanych na indywidualne zamówienie naszych klientów.

Dowiedz się więcej. 


Klimek Manufaktura Drewna
Telefon: (+48) 510-721-222
E-mail: biuro@klimekmd.pl
Adres: ul. Piłsudskiego 104A,
33-340 Stary Sącz

© 2020 Klimek Manufaktura Drewna. Zaprojektowane przez smart-owl.pl

Zainteresowany ofertą? Zadzwoń! (+48) 510-721-222